23_20240126_152430.jpg
22_20240620_132738.jpeg
4_20240126_141556.jpg

Muži se čtyři kola před koncem základní části drží v čele divize! Ve hře byly i další florbalové týmy Wizards

Muži se zvládli oklepat z porážky s Kralupami a vyhráli důležitý domácí duel s Rudnou. Čtyři zápasy před koncem základní části se tak stále drží na čele divize ?? ?‍♂️ !

Junioři ve venkovním dvojzápase neuspěli! V sobotu se představili v Chomutově a soupeři @florbalcv na jeho domácí palubovce podlehli 6:11. V neděli je potom čekaly @florbalvary, kluci nedokázali najít recept na skvěle chytajícího gólmana soupeře a podlehli mu 2:4. Celý víkend byl velkým varováním před blížícím se play-off. Kluci se stále drží na prvním místě soutěže, aby ho ale udrželi, budou muset v příštím zápase porazit na domácí palubovce druhé @kanonyrikladno. Hraje se v neděli 11. 12. od 16:00 na VŠE!

A tým mladších žáků se při absenci jednoho z nejlepších centrů dlouho dostával do herní pohody, první tři zápasy výsledkově nezvládl a pohodu našel až v tom posledním, ve kterém přejel @fbc_draci 6:0. B tým sehrál čtyři velmi vyrovnaná utkání, ve kterých zapsal jednu prohru, jednu remízu a dvě těsné výhry! Teď si mlži dají delší zápasovou pauzu a další kolo je čeká až 10. března. 

Ženy připsaly výhru a prohru, v prvním zápase suverénně zdolaly rezervu @start98_florbal. Ve druhém se jim ale bohužel na dobrý výkon nepodařilo navázat a podlehly @pantherspraha B. V tabulce jim patří 8. místo, které se v následujícím průběhu sezóny pokusí ještě vylepšit!

Dorostenky v neděli nejprve ve vyrovnaném zápase podlehly @fbsbohemians 2:4, aby následně přehrály @fbc_pitbulls_kolin přesvědčivě 12:1. Ve druhé lize si drží pěkné 4. místo


Dorostenci B se statečně rvali proti 1. a 2. týmu tabulky, v obou zápasech ještě dvě minuty před koncem drželi vyrovnaný stav, nakonec ale vždy těsně podlehli a drží 5. místo ve 3. lize dorostu.

Přípravka orange zapsala tři výhry a jen těsně jí unikl postup do vyššího koše! Přípravka black bojovala po minulém postupu ve vyšším koši, na výhru to tentokrát ale nestačilo!

Přípravka white zapsala první výhru v historii a sahala i po druhé, bohužel soupeř ale chvilku před koncem zápas otočil!

Teď si daji holky a kluci chvilku zápasovou pauzu a na hřišti je znovu potkáme v březnu po jarních prázdninách!

O víkendu se také konaly letos druhé celorepublikové Kempy talentované mládeže. Náš klub v ročníku 09 zastupovali @kuraywilli.38 a @kuchy_2009 . V ročníku 2010 se účastnil @trasi_23 .

V rámci Prahy potom ve středu proběhly Tréninky perspektivní mládeže, na kterých nás mezi ročníky 2009-2011 zastupovala hned devítka hráčů: @krystof.kamin86 , Dominik Jindřichovský, @jachym_zeiny , @khubino_.33 @mikyperni , @kuba_neuvirth , @denis_tury , @do15_mi_nik . Nominován byl i Kuba Dupal, který se nemohl zúčastnit z důvodu lyžařského kurzu! Jen tak dál kluci

Co nás čeká dál?


Muže čeká výjezd na půdu @florbalusti, kde se v sobotu od 20:00 proti místní rezervě pokusí získat další vítězství v základní části divize.

Mladší dorostenci Wizards se představí v sobotu v Říčanech, kde zabojují o postup do 2. koše 1. ligy. Od 10:00 je čeká zápas s @florbaljihlava a od 13:00 s @skmetakflorbal. Elitní dorostenci pod hlavičkou @butchis_floorball_club se představí v neděli v Novém Boru, od 10:00 vyzvou @florbalcv a od 14:30 se utkají s @fbc_ddm_decin. Hrát budou o první koš! 

V prvním koši své ligy se představí strži. Ve střešovické Stodole přivítají od 9:00 @olymp_florbal a od 12:20 @pantherspraha! Strži Butchis v 5. koši na domácí půdě na VŠE vyzvou od 11:30 @slaviaflorbal_official a od 13:10 @florbalmb Luštěnice. Strže Wizards B čekají čtyři zápasy v 1. koši přeboru!

Postupně se v sobotu i v neděli představí čtyři týmy elévů, které dohromady sehrají 16 zápasů!

Muži C budou potom bojovat o pozice zajišťující postup do Regionální ligy!

Držte nám palce ať už v halách nebo u on-line přenosů!